Kariera w Biedronce

Kariera w jednej z największych sieci sklepów spożywczych w Polsce? Sieć Biedronka liczy obecnie ponad 2500 sklepów, w których zatrudnionych jest ponad 45 000 osób. Chcesz dołączyć?

Kariera w Biedronce
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

O Biedronce w Polsce

Początki Grupy Jeronimo Martins sięgają 1792 roku. Wtedy to młody Jeronimo Martins otworzył w Lizbonie swój pierwszy sklep z towarami importowanymi zza oceanu i w ciągu zaledwie pięciu lat został oficjalnym dostawcą portugalskiej rodziny królewskiej.

Jeronimo Martins Polska rozpoczęło działalność w 1995 roku, pod nazwą Jeronimo Martins Dystrybucja. W tym samym roku zaczęły też powstawać pierwsze sklepy sieci Biedronka, choć początkowo nie był to jedyny obszar działalności JM w naszym kraju. Firma była także właścicielem hipermarketów Jumbo oraz sieci Eurocash.
 
Jeronimo Martins Polska jest właścicielem sieci Biedronka i szuka osób na poniższe stanowiska:

  • Sprzedawca-Kasjer zajmuje się przede wszystkim za obsługą klienta, pracą na sali sprzedaży oraz utrzymaniem czystości.
  • Kierownik Sklepu oraz jego Zastępcy odpowiadają dodatkowo za organizację pracy Sprzedawców-Kasjerów oraz ich szkolenie, przygotowywanie zamówień oraz kwestie administracyjne.
 

Kariera i rekrutacja w Jeronimo Martins

  1. Aplikowanie. Wszystkie stanowiska, na które obecnie prowadzona jest rekrutacja wraz z podanymi lokalizacjami znajdują się w wyszukiwarce ofert. Aplikacja odbywa się on-line poprzez stronę karierawjm.pl
  2. Selekcja dokumentów. CV kandydatów są oceniane pod kątem wymagań danego stanowiska. Osoby, które w największym stopniu spełniają kryteria formalne – zapraszane są na spotkania.
  3. Rozmowy telefoniczne, podczas których sprawdzane są kluczowe dla firmy kryteria. Ten etap umożliwia też kandydatom lepsze poznanie stanowiska (jeszcze przed spotkaniem rekrutacyjnym) oraz uzyskanie odpowiedzi na ważne pytania.
  4. Spotkania rekrutacyjne są najważniejszym etapem rekrutacji. Dotyczą dotychczasowych doświadczeń zawodowych.

CV można także wysyłać drogą mailową na adres rekrutacja@jmpolska.com

 

Jeronimo Martins dla studentów

Program Management Trainee to oferta pracy dla absolwentów studiów magisterskich oraz studentów ostatnich lat studiów, przygotowująca ich do objęcia w niedalekiej przyszłości odpowiedzialnych stanowisk w strukturach grupy Jeronimo Martins.

Celem trwającego 12 miesięcy programu jest jak najlepsze poznanie organizacji firmy i przygotowanie uczestników do realizacji różnorodnych zadań. Dobrze rozpoczęta kariera to poznanie specyfiki pracy poszczególnych działów. Przechodząc przez poszczególne etapy stażu zbudujecie kompleksowy obraz firmy. Kariera - czas: start!

UWAGA! Rekrutacja do programu praktyk ruszyła i potrwa do 29 lutego 2016 roku.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie