Kariera w firmie CCC

Kariera w jednym z największych dystrybutorów obuwia i jednym z największych jego producentów w Polsce swoi otworem. Firma potrzebuje ludzi pełnych pasji oraz zaangażowania.

Kariera w firmie CCC
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

O firmie

Grupę CCC tworzą: CCC SA, spółka, zarządzająca kanałami sprzedaży oraz CCC Factory, kóre produkuje obuwie, a także CCC Boty Czech s.r.o. spółka zależna odpowiedzialna za organizację sieci i sprzedaż produktów na terenie Czech.

Oprócz własnej produkcji spółka importuje obuwie z Chin oraz Włoch. Swoje produkty oferuje poprzez sieć butików QUAZI, salony firmowe CCC oraz sklepy obuwnicze BOTI. CCC posiada ok. 40 znaków towarowych (m.in. Lasocki).

Na terenie całej Polski firma CCC zatrudnia w ponad 550 placówkach handlowych. W sklepach sieci oferowana jest przede wszystkim praca przy sprzedaży i obsłudze klienta.
 
Każdy salon ma ustandaryzowane warunki rekrutacji, zatrudnienia i możliwości rozwoju. Dla klientów jest to miejsce zakupów - dla Ciebie może okazać się miejscem pracy, rozwoju i kariery.
 

Rekrutacja i kariera w CCC

Aktualne oferty prace znajdziecie na oficjalnej stronie firmy w dziale Kariera: ccc.eu/pl/career

Osoby szukające pracy mogą wybierać spośród wielu różnych ofert, między innymi: Kierownik salonu CCC, Grafik, Informatyk, Magazynier, Młodszy specjalista ds. spedycji, czy Praktyka zawodowa, Sprzedawca i wiele innych.

Jeśli zdecydujesz się zaaplikować na wybraną przez siebie ofertę, zostaniesz poproszony/a o wypełnienie formularza online, który zawiera podstawowe pytania dotyczące Twojego doświadczenia i umiejętności adekwatnych do proponowanego stanowiska oraz o załączenie dokumentów rekrutacyjnych – CV i listu motywacyjnego.

Kolejnym etapem jest rozmowa kwalifikacyjna, którą prowadzi bezpośredni przełożony lub przedstawiciel Departamentu Personalnego. Kandydaci powinni posiadać doświadczenie w handlu oraz mieć świadectwa pracy od poprzednich pracodawców.

Kariera w CC czeka tylko na tych, którzy przejdą kolejny etap rekrutacji, czyli sprawdzenie się w praktyce. zostanie przedstawione Ci zadanie praktyczne, które ma na celu weryfikację predyspozycji na dane stanowisko. Mogą także wymagane być testy umiejętności.

Ostatnim etapem jest poinformowanie o decyzji rekrutacyjnej. W przypadku decyzji pozytywnej, pozostanie omówić szczegóły umowy oraz terminu rozpoczęcia pracy.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie