Kariera w firmie Coca Cola

Kariera w firmie, która posiada jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie? Brzmi zachęcająco. Coca-Cola rekrutuje!

Kariera w firmie Coca Cola
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

Kilka słów o Coca Cola

Coca Cola HBC Polska to zdecydowany lider pod względem zarówno produkcji, jak także sprzedaży napojów bezalkoholowych w naszym kraju. Producent popularnych marek, takich jak między innymi Coca Cola, Fanta, Sprite, Nestea czy Burn, ale nie tylko. To także marka Cappy, Kropla Beskidu czy Multivita.

W Polsce firma jest częścią grupy Coca Cola Hellenic, która funkcjonuje w 28 krajach i obsługuje ponad 560 milionów konsumentów na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Atenach (stąd nazwa), a jej notowania znajdziecie na giełdach w Grecji, Nowym Jorku, a także Londynie i Sydney.

W naszym kraju Coca Cola posiada 400 dostawców oraz 120 tysięcy klientów. Zatrudnia ponad dwa tysiące pracowników i ma trzy zakłady produkcyjne oraz 14 centrów dystybucyjnych.

 

Rekrutacja i kariera w Coca-Cola

Wszystkie oferty publikowane są na stronie firmy www.coca-colahellenic.pl

Możecie aplikować do następujących działów:
  • handlowego
  • rozwoju i sprzedaży
  • personalnego
  • finansowego
  • ds. korporacyjnych
  • IT
  • łańcucha dostaw
Każdy z działów poszukuje osób o innych kwalifikacjach i doświadczeniu. Miejsce zatrudnienia również zależy od wybranego departamentu - niektóre posiadają biura w określonych miastach, inne mogą skupiać się na obszarze całej Polski.

 

Dla studentów i absolwentów

 

Letnia Akademia Umiejętności

Program skierowany dla studentów III oraz IV roku studiów, którzy chcieliby, aby ich kariera rozpoczęła się w znanej korporacji. Praktyki trwają 3 miesiące i są płatne. Coca-Cola chwali się tym, że umożliwia pokazanie teorii w praktyce oraz współpracę z wieloma ekspertami.

Letnia Akademia Umiejętności odbywa się w biurze w Warszawie, a także w zakładach produkcyjnych firmy w Radzyminie, Staniątkach k.Niepołomic oraz Tyliczu.
 

Program Menedżerski Coca-Cola Experience

To dwuletni program dla studentów oraz absolwentów. Mowa o rotacjach międzywydziałowych, szkoleniach z zakresu zarządzania etc. Firma szuka osób dynamicznych, zaangazowanych i kreatywnych. Aplikować można na oficjalnej stronie firmy w zakładce Kariera.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie