Kariera w firmie Decathlon

„Sport dla wszystkich – wszystko dla sportu” – motto firmy Decathlon może być zachętą dla tych, którym marzy się kariera w branży sportowej.

Kariera w firmie Decathlon
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

O Decathlon

Decathlon jest siecią dużych francuskich marketów sportowych. W Polsce firma działa od 2001 roku, a aktualnie sklepy znajdują się w ponad 40 miejscowościach. Poza tym w Gliwicach firma posiada  regionalne centrum magazynowe obsługujące sklepy w naszym kraju, a także w Czechach i Szwecji.

Strategia handlowa firmy opiera się na sprzedaży artykułów własnych marek, które są dostępne tylko w sklepach Decathlon.
Firma jest jedną z międzynarodowych spółek tworzących Grupę Oxylane, w której przeszło 53 000 pracowników na całym świecie pracuje nad tym, by uczynić sport źródłem przyjemności dla wszystkich.

Praca w Decathlonie to także kariera i organizacja wielu imprez sportowych oraz współpraca z lokalnymi społecznościami, wspierając sportowe inicjatywy, dzięki którym lokalna społeczność zyskuje nowe sportowe możliwości.
 

Kariera i rekrutacja w Decathlon

Decathlon zaprasza na stronę decathlonkariera.pl, gdzie znajdziecie aktualne oferty pracy w zakładce Podejmij wyzwanie!

Macie do wyboru następujące stanowiska:

  • Sprzedawca
  • Kierownik Sektora Sklepu
  • Stażysta – Kierownik Sektora Sklepu
 

Benefity dla pracowników:

  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Akcje pracownicze
  • Zniżka na produkty
  • Dofinansowanie do sportu
  • Wspólne uprawianie sportu
  • Różnego rodzaju vouchery
 

Decathlon dla studentów

Staże menadżerskie w Decathlon skierowane są do studentów ostatnich lat i absolwentów, którzy pragną skonfrontować wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie edukacji z rzeczywistością biznesową, a przede wszystkim do tych, którzy chcieliby, aby ich kariera związana była z wykonywaniem pracy na stanowisku Kierownik Sektora Sklepu.

Staż w Decathlon jest znakomitym sposobem na zdobycie pierwszego, realnego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu biznesu.
Staż polega na zarządzaniu zapasem, ekspozycją i dostępnością produktów.

Staż trwa trzy miesiące i jest odpłatny. Po stażu istnieje możliwość kontynuowania swojej ścieżki rozwoju w Decathlon.
 
Jeśli jesteś pasjonatem sportu i aktywnym liderem swojego rozwoju – ten staż może być strzałem w dziesiątkę. Absolwenci lub studenci IV, V roku, chcący zdobyć doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu biznesu – aplikujcie na stronie firmy.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie