Kariera w firmie Nokia

Kariera w firmie Nokia to możliwość poznania technologii umożliwiających komunikowanie się miliardów urządzeń na całym świecie.

Kariera w firmie Nokia
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

Działalność firmy skupia się na trzech obszarach biznesowych: po pierwsze na oprogramowaniu, po drugie na sprzęcie oraz na usługach dla infrastruktury sieciowej, które dostarczane są poprzez dział Nokia Networks.

Firma jest światowym ekspertem w dziedzinie mobilnej transmisji szerokopasmowej. Specjaliści tworzą nowe rozwiązania i funkcjonalności dla sieci operatorskich.

W Polsce Nokia Networks jest czołowym dostawcą infrastruktury i usług dla operatorów komórkowych. Zatrudnia ponad 3100 osób: w Europejskim Centrum Oprogramowania i Inżynierii we Wrocławiu, Centrum R&D w Krakowie oraz w Warszawie, gdzie mieści się centrala, działy sprzedaży oraz serwisu.

Kariera dla pełnych pasji i pomysłów

Jak czytamy na oficjalnej stronie firmy, Nokia stawia na ludzi zdolnych i pełnych pasji do tworzenia niestandardowych rozwiązań, którzy stawiają na podwyższanie własnych kompetencji. Do dyspozycji pracowników oddane są nowoczesne laboratoria testowe R&D, w których powstają nowe rozwiązania technologiczne, często jeszcze niedostępne na rynku.

Kariera w Nokii to:

  • Tworzenie i rozwój najnowocześniejszych technologii
  • Praca z ekspertami w różnych obszarach.
  • Międzynarodowe środowisko pracy.
  • Nowoczesne laboratoria testowe.
  • Dostęp do technologii i rozwiązań niedostępnych na rynku.
  • Szkolenia wewnętrzne i programy rozwojowe.
  • Bogata oferta świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, karty „lunch pass”, karty multisport, szeroka oferta kulturalna i zniżkowa – program Elysium).
  • Nowoczesne biura z dostępem do stref relaksu („chillout rooms”, miejsca do gry w piłkarzyki itp.)
 

Jak aplikować?

Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie:

networks.nokia.com

oraz na portalach branżowych i rekrutacyjnych.

CV wysyłać można także bezpośrednio na adres recruitment.wroclaw@nsn.com

Dla Nokii problemem nie jest odległość od Twojego miejsca zamieszkania, ponieważ jeśli rezydujesz poza województwem dolnośląskim, rozmowę kwalifikacyjną przeprowadza się przy użyciu komunikatora Skype.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie