Kariera w ING Banku Śląskim

Jeżeli marzy Wam się kariera bankowca, ING Bank Śląski to dobra opcja. Skąd pewność? Firma zdobyła pierwsze miejsce w rankingu Najbardziej pożądani pracodawcy w 2013 r.

Kariera w ING Banku Śląskim
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

ING Bank Śląski posiada 417 oddziałów w Polsce, zatrudnia ponad 8 tysięcy pracowników oraz obecny jest na rynku od 1989 roku.

Centrala banku znajduje się w Warszawie i Katowicach, gdzie zlokalizowane są jednostki zajmujące się m.in. rozwojem oferty produktowej, utrzymaniem i rozwojem systemów, wsparciem administracyjnym oraz organizacyjnym.

3 powody, dla których warto pracować w ING:

  1.  Nowoczesność i stabilność
  2.  Przyjazna kultura
  3.  Możliwość rozwoju
 

Dla kogo kariera?

ING tworzą specjaliści z dziedziny finansów, inwestycji i ryzyka, a także prawnicy, informatycy oraz specjaliści ds. HR, marketingu, operacji bankowych, project i product menedżerowie. Firma posiadamy także rozbudowaną sieć sprzedaży na terenie całej Polski.

Proces rekrutacji

  • Selekcja aplikacji (Selekcja aplikacji i wyłonienie tych, które najbardziej odpowiadają profilowi danego stanowiska.)
  • Rozmowa kwalifikacyjna
  • Zadania dodatkowe (W zależności od wymagań na danym stanowisku, np.: testy logicznego i analitycznego myślenia, testy umiejętności, próbki pracy, assessment center, weryfikacja znajomości języka angielskiego).
  • Spotkanie z przełożonym
  • Wynik rekrutacji
 

Kiedy aplikować?

W ING Banku Śląskim rekrutacja prowadzona jest przez cały rok w odpowiedzi na zapotrzebowanie poszczególnych jednostek biznesowych. Aktualne oferty możecie znaleźć na oficjalnej stronie banku www.ingbank.pl/kariera oraz na największych portalach pracy.

Możecie również wysłać CV na adres: rekrutacja@ingbank.pl

 

Dla studentów i absolwentów

 

Praktyka z Lwem

Program płatnych praktyk skierowany do studentów od 2 do 5 roku różnych kierunków studiów. Program organizowany jest w okresie wakacji i trwa 2-3 miesiące. Praktyki odbywają się zarówno w Centralach w Warszawie oraz w Katowicach jak i w oddziałach regionalnych.

ChallengING IT

Roczny program rozwoju w obszarze IT, pozwalający na zdobycie bogatego doświadczenia w środowisku wysoko zaawansowanych technologii informatycznych. Kariera w informatyce może rozpocząć się właśnie w ten sposób.

Program Ambasadorski

Forma współpracy pomiędzy ING Bankiem Śląskim a środowiskami uniwersyteckimi.
Wybrani studenci współpracują z bankiem w zakresie budowania pozytywnego wizerunku ING Banku Śląskiego jako pracodawcy na swoich uczelniach. Program trwa rok.

ING International Talent Programme

Trzyletni program rozwoju dający możliwości szybkiego zdobywania wiedzy, doświadczeń i nowych umiejętności poprzez uczestniczenie lub prowadzenie projektów w obszarze Retail Banking, Commercial Banking lub IT.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie