Kariera w Grupie Johnson & Johnson

Jeżeli chcesz, żeby przyszła kariera skoncentrowana była na sektorze medycznym i konsumenckim, aplikuj do Johnson & Johnson.

Kariera w Grupie Johnson & Johnson
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

Kariera w słusznej sprawie 

Grupa ta jest światowym producentem i dystrybutorem produktów ochrony zdrowia. Oferują sprzęt medyczny i diagnostyczny, a także leki i kosmetyki. Firma może pochwalić się zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami, które wykorzystuje się w szpitalach, na salach operacyjnych i w gabinetach lekarskich.

W Polsce firma działa jako Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. skupia się głównie na sektorze medycznym i konsumenckim. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Szczęśliwa praca

Ranking "50 najszczęśliwszych miejsc pracy" jest dowodem na to, że Johnson & Johnson ma opinię bardzo dobrego miejsca pracy. Amerykański portal CareerBliss.com stworzył i opublikował ranking "50 najszczęśliwszych miejsc pracy" na jego czele uplasowała się firma Johnson & Johnson.

W opracowanym przez portal LinkedIn zestawieniu "100 najbardziej pożądanych pracodawców świata", firma zajmuje 11 miejsce na świecie, wyprzedzając inne firmy reprezentujące swoją branżę. Ranking LinkedIn jest oparty na zachowaniach w sieci użytkowników portalu, między innymi, odwiedzin na stronach korporacyjnych firm bądź ich podstronach, którym poświęcona jest kariera.

Jak aplikować?

Swoje CV wysyłaj na adres: kariera@its.jnj.com 

Informacje o aktualnych ofertach pracy są dostępne także na stronie w języku angielskim: www.careers.jnj.com

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie