Kariera w Kauflandzie

Firma Kaufland rekrutuje do różnych działów – aplikować moga zarówno uczniowie, studenci, jak także osoby z doświadczeniem zawodowym. Kariera w handlu detalicznym? Nie czekaj!

Kariera w Kauflandzie
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

Kaufland w Polsce

Przedsiębiorstwo Kaufland funkcjonuje w Niemczech, Czechach, na Słowacji, w Polsce, Chorwacji, Bułgarii, a także Rumunii.

Początki w Polsce to pierwszy sklep w Stargardzie, który został otwarty w 2001 roku. Ten sam rok to uruchomienie dwóch kolejnych sklepów: we Wrocławiu oraz Legnicy.

Firma jest liderem w branży i zatrudnia ponad 119 000 pracowników.
 

Kariera w Kuflandzie

Polecamy odwiedzić stronę firmy oraz jej dział Kariera: kariera.kaufland.pl.Znajdziecie tu dużo informacji na temat form współpracy oraz setki aktualnych ofert pracy, nie tylko w Polsce.

Kariera możliwa jest w kilku obszarach:
  • Sprzedaży
  • Logistyce
  • Centrali
 

Dla uczniów, studentów i absolwentów

 

Uczniowie

Kaufland we współpracy ze szkołami ponadgimnazjalnymi, prowadzi nabór na praktyki zawodowe dla uczniów, które zwyczajowo trwają od 2 do 4 tygodni. Miejsce wykonywania praktyk zależy od profilu zainteresowanego ucznia oraz programu przygotowanego przez daną szkołę. Uczniowie mają szansę pogłębić swoją praktyczną wiedzę i przeżyć swoją pierwszą przygodę z pracodawcą.

 

Program Absolwent

To ciekawy pomysł skierowany do absolwentów wszystkich kierunków bezpośrednio po zakończeniu edukacji lub z krótkim doświadczeniem zawodowym.

O co chodzi w programie?
Otóż kariera może rozpocząć się poprzez poznanie specyfiki pracy w wybranym departamencie. Macie do wyboru Dział Sprzedaży oraz Dział Nieruchomości. Do programu mogą zgłaszać się studenci ostatnich lat oraz świeżo upieczeni absolwenci. W ciągu 12 miesięcy trwania programu, zakwalifikowani kandydaci mają szansę na rozpoczęcie swojej kariery w międzynarodowej firmie. Praktyki są płatne a rekrutacja odbywa się corocznie w marcu i kwietniu.
 

Rekrutacja

Poza wspomnianymi już ofertami, które znajdziecie na stronie firmy, można wysłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym tradycyjną pocztą.

Adres:
Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k.
Pion Rekrutacji i Doradztwa Personalnego
al. Armii Krajowej 47, 50-541 Wrocław

oraz pocztą elektroniczną:

e-mail: rekrutacja@kaufland.pl

Do dokumentów aplikacyjnych warto również dołączyć ewentualne referencje lub świadectwa, które wspomniane są w ofercie pracy lub mogą okazać się istotne w procesie rekrutacji.

Przygotowane i wydrukowane CV wraz z listem motywacyjnym można również złożyć w dowolnym markecie Kaufland. Co ciekawe, z Działem Personalnym istnieje możliwość kontaktu telefonicznego. Jeżeli macie pytania na temat rekrutacji, dzwońcie na numer 71 37 70 163.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie