Kariera w Makro

Kariera w firmie, która jest częścią globalnej organizacji obecnej na trzech kontynentach? Makro Cash & Carry zaprasza do aplikowania o pracę.

Kariera w Makro
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

Poznaj Makro

Firma Makro jest częścią organizacji Metro Group, czyli matki takich marek jak Real, Media Markt oraz Saturn. Sklepy tej grupy znajdziecie w 29 krajach na trzech różnych kontynentach.

W Polsce firma działa od 1994 roku oraz zatrudnia ponad 6500 pracowników. Na terenie naszego kraju działa jedenaście punktów Makro, a także trzydzieści hal handlowych.

Czym Makro różni się od tradycyjnych dyskontów? Otóż tym, że oferuje centrum handlu hurtowego, które skierowane jest dla firm. Poza produktami Makro proponuje także doradztwo w zakresie biznesu oraz szkolenia z handlu, gastronomii czy hotelarstwa w ramach działalności Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości.

 

Kariera w Makro

Nie ma jednego modelu rekrutacyjnego, który obowiązywałby wszystkie stanowiska. Procesy dostosowane są do każdej pozycji. Wymagania konsultowane są przez Dział Personalny oraz Menedżera określonych Działów.

Kandydaci muszą natomiast wysłac dokumenty aplikacyjne, a następnie często przygotować się na testy lub Assesment Center w zależności od pozycji, na którą się aplikuje. Kolejnym etapem zazwyczaj jest rozmowa kwalifikacyjna, która często nie kończy się tylko na jednym spotkaniu.

Jeżeli kariera w globalnej firmie jest tym, na co macie ochotę, informujemy, że Makro szuka:
 
  • Menedżerów z doświadczeniem
  • Specjalistów
  • Osoby, które lubią bezpośrednią obsługę klientów
  • Studentów oraz absolwentów (praktyki, staże, praca tymczasowa)
 
Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie fimy www.makro.pl/pracuj-z-nami. Witryna oferuje wyszukiwarkę ofert, na które można bezpośrednio aplikować.

Można także wypełnić tzw. aplikację dobrowolną za pośrednictwem formularza.

Makro posiada również Akademię Przedstawicieli Handlowych. W pierwszej edycji programy, z 60 uczestników w strukturach firmy zostało 44 nowych przedstawicieli handlowych. 

 

Benefity dla pracowników

 
  • stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne warunki z systemem bonusowym i dopłatami do wyżywienia
  • profesjonalny zespół oraz przyjazna atmosfera
  • wewnętrzne programy szkoleń oraz możliwości rozwoju kariery
  • liczne imprezy integracyjne, sportowo-rekreacyjne
  • ubezpieczenie na życie i medyczne
  • zniżki na zakupy oraz bony w okresie świątecznym
 

Dla studentów i absolwentów

Makro oferuje płatne praktyki w czasie wakacji a także podczas roku akademickiego. Kariera czeka w dwóch lokalizacjach: Centrum Wsparcia Biznesu w Warszawie, a także na halach w całym kraju.

Aby aplikować, należy szukać ofert na stronie firmy. Istnieje również możliwość wzięcia udziału w konkursie „Grasz o Staż”, którego partnerem jest Makro.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie