Kariera w Reserved

Jeżeli lubisz modę i marzy Ci się kariera w jednej z większych firm odzieżowych w Polsce, pomyśl o pracy w Reserved.

Kariera w Reserved
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

 

Kilka słów o LPP

Reserved to marka polskiej sieci odzieżowej LPP, która ma siedzibę w Gdańsku. Firma została założona w 1991 roku przez Marka Piechockiego i Jerzego Lubiańca. Marka Reserved narodziła się natomiast w 1999 roku. Firma jest właścicielem sklepów z odzieżą dla młodzieży Cropp Town i dzieci Re-Kids.

Aktualnie LPP posiada ponad 140 sklepów Reserved w całej Polsce. W 2002 roku firma otwiera się na Estonię, Czechy, Rosję, Węgry i Łotwę. Rok później sklepy ruszają na Litwie, Ukrainie oraz na Słowacji. Dzisiaj polska marka działa już w Niemczech, Bułgarii, Rumunii, a nawet Egipcie i Katarze.

Kariera w Reserved

Aktualne oferty pracy na terenie całej Polski znajdziecie na oficjalnej stronie firmy: www.lppsa.com/kariera.

W LPP funkcjonuje kilka całkowicie różnych ścieżek kariery. Każda z nich charakteryzuje się inną formą i charakterem pracy:

  • Centrala

W głównych siedzibach LPP (Gdańsk, Pruszcz Gdański oraz Kraków) zatrudniani się młodzi i dynamiczni pasjonaci mody, biznesu i nowoczesnych technologii. Istnieje aż 11 działów, które współtworzą marki firmy.

 
  • Salony sprzedaży

LPP posiada pięć rozpoznawalnych marek: RESERVED, Cropp, House, MOHITO i Sinsay. Każda z nich kierowana jest do innej grupy klientów reprezentujących odmienny styl życia. Jak chwali firma na swojej stronie internetowej: „Kariera w salonach Reserved to pewność stałego rozwoju: praca w branży modowej, sprzedaż bezpośrednia i kontakt z klientem pozwalają nabywać kolejne kompetencje i pobudzać kreatywność”.

 
  • Dla studentów

LPP organizuje staże dla studentów. Co roku w centralach LPP w Gdańsku i Krakowie firma zaprasza około 50 stażystów. Kariera czeka na studentów i absolwentów kierunków artystycznych, ekonomicznych i analitycznych.

Na czym polega staż?

Charakter zadań zależy od działu, do którego się trafi. Kariera może rozpocząć się w jednej z pięciu sekcji: Przygotowania Produktu, Księgowości, Aranżacji Salonów, Logistyki oraz IT.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie