Kariera w Rossmann

Kariera w jednej z największych sieci drogeryjnych w Europie? Dlaczego nie! Firma Rossmann rekrutuje i czeka na kandydatów.
 

Kariera w Rossmann
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

Czy wiedzieliście, że Rossman funkcjonuje w Niemczech, Polsce, Czechach, Albanii, Turcji i na Węgrzech? Firma ta została założona przez Dirka Rossmanna w 1972 roku.

W naszym kraju pierwszy sklep Rossmanna ruszył w Łodzi w 1993 roku, a dzisiaj istnieje już ponad 1260 placówek samoobsługowych.

Polska siedziba firmy oraz magazyn główny znajdują się w Łodzi, a w 2012 roku stworzono centrum dystrybucyjne w Grudziądzu, a w 2014 w Pyskowicach.

Rekrutacja

Kariera w Rossmannie skierowana jest dla osób dynamicznych i nastawionych na jasną komunikację. Jak informuje firma na swojej oficjalnej stronie, nacisk kładziony jest na precyzyjną informację o zakresie obowiązków.

Każdego roku otwieranych jest ponad 150 nowych placówek – w związku z rozwojem firmy, prowadzona jest rekrutacja na stanowiska:

  • Kasjera-sprzedawcy
  • Zastępcy kierownika
  • Kierownika sklepu

Poza tym kariera czeka w łódzkiej centrali oraz centrach logistycznych Łodzi i Grudziądzu.

Gdzie szukać ofert?

Rekrutacja kandydatów rozpoczyna się od publikacji ofert w prasie, Internecie oraz na oficjalnej stronie firmy: www.rossmann.pl/firma/pl-pl/Kariera/

Etapy selekcji kandydatów

Jeżeli zainteresowała Was oferta, wypełnijcie formularz znajdujący się na stronie firmy. Dział Personalny analizuje wszystkie nadesłane zgłoszenia i kontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Kolejnym etapem jest rozmowa kwalifikacyjna, na której macie szansę zaprezentować się z jak najlepszej strony. Przedstawiane są wtedy także obowiązki i oczekiwania dotyczące danej oferty.

Wybrani kandydaci zapraszani są na rozmowę finalną, w której uczestniczy bezpośredni przełożony. Jest to zazwyczaj ostatni etap rekrutacji.

Rossmann dla studentów

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w ulubionej drogerii i tym samym dynamicznie rozwijającej się firmie, możesz aplikować na praktyki w Rossmannie w centrali w Łodzi.

Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie firmy w dziale Kariera.

Aktualnie Rossmann poszukuje praktykantów do działów: Administracji, BHP, Księgowości, Logistyki, a także Centrum Technologicznego Rossmanna i Sekcji Socjalnej.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie