Kariera w Volvo

W 1927 r. pierwsze Volvo zjechało z linii produkcyjnej w Göteborgu. Kariera w firmie z taką tradycją? Dlaczego nie?!

Kariera w Volvo
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

Volvo to marka globalna, która posiada zakłady produkcyjne w Szwecji, Belgii i Chinach. Jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów samochodów na świecie zdobył tytuł najbardziej pożądanego pracodawcy z branży motoryzacyjnej. Firma chwali się, że atrakcyjność ich produktów to także efekt wyjątkowej atmosfery w pracy.

Odnosząca sukcesy firma ze wspaniałymi tradycjami, potrzebuje zaangażowanych i zmotywowanych pracowników. Kariera czeka na tych, którzy chętni są budować wizję firmy, która brzmi: „chcemy być najbardziej pożądaną i odnoszącą największe sukcesy prestiżową marką samochodów na świecie".

Gdzie wysyłać CV?

E-mail: rekrutacja@volvocars.com

Dla studentów i absolwentów

Największą inicjatywą jest realizowany corocznie, już od 2005 roku, Program Praktyk Letnich w Volvo IT Poland we Wrocławiu.

Do programu poszukiwani są studenci III, IV, V roku kierunków informatycznych lub pokrewnych, dobrze znający język angielski. Pod kierunkiem mentora istnieje możliwość rozwijać się w obszarach: Microsoft, Java Technologies Solutions, iSeries, Infrastructure & Operations, SAP czy wsparcie klienta.

W trakcie roku organizowane są praktyki i staże w innych jednostkach Volvo Polska. Cykliczne programy praktyk letnich odbywają się w jednostkach produkcyjnych, np. Volvo Construction Equipment, gdzie praktykanci mają okazję zdobywać doświadczenie w obszarach takich jak logistyka, jakość, zakupy, konstrukcja, testy i prototypy. Popularnością cieszą się również praktyki w fabryce autobusów Volvo w działach takich, jak techniczne wsparcie sprzedaży, zakupy, inżynieria produkcji czy rozwój produktu.

Kariera rozpoczęta poprzez praktyki czeka także na chętnych w obszarach finansowym i human resources, do których poszukiwani są praktykanci i stażyści ze znajomością języków obcych (angielski, francuski, szwedzki, hiszpański i inne).

Gdzie szukać ofert?

Aktualne oferty pracy znajdziecie na stronie: www.volvogroup.pl/kariera

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie