Kariera w Żabce

Czy słyszeliście o fresh marketach? Żabka jest jednym z nich i zaprasza do rekrutacji. Kariera na zasadach współpracy to całkiem interesująca opcja.
 

Kariera w Żabce
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

Sklepy Żabka w Polsce

Żabka Polska to 4 centra logistyczne, 15 terminali przeładunkowych, ponad cztery tysiące sklepów w całym kraju. To także ponad 17 lat doświadczenia, półtora miliona klientów każdego dnia oraz ponad piętnaście tysięcy miejsc pracy.

Kariera w Żabce ma potencjał, ponieważ w katach 2015-2017 firma planuje otworzyć 1500 nowych sklepów. Imponujące, ponieważ to średnio dwa sklepy dziennie! Żabka chwali się przejęciem sieci handlowych za 500 milionów złotych w 2014 roku. Obroty przedsiębiorstwa to około 5 miliardów złotych rocznie.
 

Kariera i własny biznes

Żabka proponuje współpracę wszystkim tym, którzy posiadają cechy aktywnego przedsiębiorcy i chcą niezależnie rozwijać biznes. Osoby, które pragną prowadzić własną działalność gospodarczą, lubią kierować zespołem pracowników i nie mają problemu z efektywną komunikacją mogą kontaktować się z firmą pod numerem telefonu 800 207 208 a także drogą mailową: zostanajentem@zabka.pl.

Firma oferuje rozpoznawalną markę, wynagrodzenie zależne od wyników pracy i przede wszystkim sklep - oczywiście wyposażony i położony w dobrej lokalizacji. Poza tym ajenci moga liczyć na wsparcie marketingowe oraz szkolenia.

Podobna kariera rysuje się dla chętnych nawiązania współpracy w ramach Freshmarketu. Chętni proszeni są o kontakt telefoniczny 800 207 208, a więcej informacji znajdziecie na stronie freshmarket.pl

Firma oczekuje osób przedsiębiorczych oraz zaangażowanych. Wyjątkowo mile widziane osoby z doświadczeniem w handlu.
 

Rekrutacja

Poza bezpośrednią współpracą w firmą Żabka Polska jako ajent, zatrudnienie można również znaleźć w sklepach sieci na terenie całej Polski oraz np. w działach zarządzających. Ogłoszenia publikowane są na stronie zabka.pl w zakładce Kariera oraz na popularnych portalach rekrutacyjnych.

Proces selekcji polega na weryfikacji CV oraz rozmowie kwalifikacyjnej z kandydatem.

Żabka Polska kieruje swoją ofertę zatrudnienia także do absolwentów, zapewniając ciekawy start na ściężkę kariery. Studenci również mogą liczyć na oferty stażowe czy praktyki w zakładach firmy.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie