Kariera w Zara

Kochasz modę i marzysz o tym, aby mieć z nią codzienny kontakt? Firma Zara to jedna z najpopularniejszych marek na świecie. Przyszła kariera może rozpocząć się właśnie w ten sposób.

Kariera w Zara
Vademecum rekrutacji największych firm w Polsce

O Zara

Zara to flagowa marka hiszpańskiej firmy Inditex Group. Pierwszy sklep otwarto w 1975 roku w Hiszpanii. Aktualnie Inditex prężnie się rozwija i posiada ponad 2700 sklepów w 60 krajach.

Założycielem Zary jest Amancio Ortega, który jest najbogatszym Hiszpanem i zarazem jednym z najbogatszych ludzi na świecie według rankingu amerykańskiego miesięcznika „Forbes”.

Kariera w Zarze to świetna okazja dla rozwoju przyszłych projektantów. Każdego roku w pracowniach firmy powstaje około 10 tysięcy projektów.

Czy wiedzieliście, że Inditex to także właściciel takich marek, jak między innymi Pull &Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti czy Oysho.
 

Kariera i rekrutacja w Zara

Firma stworzyła specjalny międzynarodowy portal pracy, na którym znajdziecie aktualne oferty zatrudnienia. Wystarczy wybrać kraj oraz wersję językową - na chwilę obecną niestety język polski nie jest dostępny. Polecamy wejście na stronę www.inditexcareers.com i poznanie wakatów w markach należących do grupy.

Oferty pracy w Zara znajdziecie także na popularnych portalach pracy.

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za koordynację i dbałość o właściwą ekspozycje produktu w sklepie jak również obsługę klienta.

Kariera czeka na pasjonatów mody, którzy posiadają doświadczenie w obsłudze klienta, ale przede wszystkim kochają modę i bardzo dobrze znają obowiązuje w niej trendy. Nie bójcie się aplikować, jeżeli posiadacie umiejętności artystyczne, entuzjazm oraz wysokie standardy obsługi klienta.
 

Co oferuje firma?

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • pracę w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole,
  • rozwój zawodowy – 75% awansów wewnętrznych,
  • szeroko rozbudowany pakiet socjalny.

Polecamy także wysyłać CV oraz list motywacyjny na adres rekrutacja@pl.inditex.com
 

Zara dla studentów

Kariera rozpocząć może się już na studiach – firma Inditex organizuje program praktyk i staży. Macie szansę na odbycie 1-miesięcznych praktyk lub 3-miesięcznego stażu w Dziale Księgowości w centrali Grupy Inditex w Warszawie w czasie wakacji (okres od lipca do września).

Zainteresowani mogą wysyłać swoje kandydatury na adres: student@pl.inditex.com

Pamiętajcie, że termin zgłoszeń mija 30 kwietnia!

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie