Karta Dużej Rodziny pomaga coraz większej liczbie Polaków

Karta Dużej Rodziny znajduje się już w posiadaniu jednej trzeciej osób uprawnionych do korzystania ze zniżek. 

Karta Dużej Rodziny pomaga coraz większej liczbie Polaków
A Twoja rodzina ma już swoją Kartę?

Karta Dużej Rodziny od początku swojego funkcjonowania cieszyła się tak dużą popularnością, że pół roku od wprowadzenia zyskała status ustawy, zwiększając zakres objętych jej działaniem zniżek. 

Dziś Karta Dużej Rodziny to przede wszystkim szansa na większą aktywność rodziców i dzieci po niższej cenie. Karta uprawnia między innymi do tańszych przejazdów środkami komunikacji miejskiej, ulg zakupowych w uczestniczących w akcji sklepach czy darmowego wstępu do parków krajobrazowych. 

Na obecną chwilę Karta udostępnia ofertę ponad 680 firm, działających głównie w branży spożywczej, odzieżowej i paliwowej. Na bieżąco zwiększa się również ilość partnerów kulturalnych czy rozrywkowych.

Rodzice co najmniej trójki dzieci uważają, że każda ulga jest znaczącym odciążeniem domowego budżetu. Na legitymujących się kartą zarobić mogą również przedsiębiorcy biorący udział w akcji – to z ich oferty duże rodziny są skłonniejsze skorzystać. 

Karta Dużej Rodziny znalazła się już w posiadaniu ponad miliona sześćdziesięciu sześciu tysięcy osób, co oznacza, że ma ją już jedna trzecia uprawnionych do jej wyrobienia. Karta wydawana jest bez opłat.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie