Z okazji nowego roku obniżamy oprocentowanie pożyczki o 50%
RRSO 10,56%
Sprawdź koszty kredytu

Przykład reprezentatywny dla wariantu 10 000 zł na 24 miesiące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 11 083,10 zł, oprocentowanie stałe: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 1083,10 zł (w tym: prowizja: 554,09 zł (5,25%), odsetki: 529,01 zł), 24 równe, miesięczne raty w wysokości 461,79 zł. Kalkulacja została dokonana na 30.12.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Wartość oprocentowania i prowizji jest obniżona o 50% w stosunku do standardowej oferty pożyczki. Pożyczkę na dowód mogą otrzymać osoby mające relację z Bankiem oraz uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, umowy-zlecenia lub umowy o dzieło. Aby otrzymać Pożyczkę na dowód, niezbędne jest posiadanie adresu e-mail. Szczegóły oferty w placówkach i na www.aliorbank.pl.

Zwiń

mBank jako nowy Multibank

Multibank zmienił nazwę i dołączył do nowo stworzonej grupy mBank, która powstała z połączenia wszystkich jednostek BRE Banku. Czy jesteś klientem dawnego Multibanku? Sprawdź, co przebrandowanie oznacza dla Ciebie.

mBank jako nowy Multibank
Zmiany na polskim rynku finansowym - nowa Grupa mBank

Multibank - działalność w Polsce


Multibank istniał na polskim rynku przez ponad 12 lat. Od 2001 roku zapewniał swoim klientom kompleksową obsługę, opartą na zasadach i możliwościach tak bankowości tradycyjnej, jak i swojego systemu obsługi bankowości internetowej

 

Multibank wchodził w skład mocnej i docenianej Grupy BRE Banku, która w 2013 roku rozpoczęła restrukturyzację. Głównym celem zmian było połączenie wszystkich elementów w jeden i przebrandowanie istniejącej Grupy w mBank, który od wielu już lat był najbardziej rozpoznawalną marką z pośród pozostałych jednostek BRE Banku.

 

Grupa mBank, czyli pełne doświadczenie w jednym miejscu

 

mBank działa w Polsce od 13 lat i od początku swojego istnienia był symbolem innowacyjnych rozwiązań obsługi klienta i dostarczanych technologii. mBank jest jednym z pierwszych banków, który wprowadził nowoczesny system bankowości internetowej. Jako bank znalazł wielu zaufanych klientów tak indywidualnych, jak również biznesowych. 

 

Połączenie wszystkich jednostek Grupy w jeden bank ma na celu scentralizowanie wieloletniego doświadczenia obsługi różnorodnych klientów oraz tworzenia rozwiązań, dopasowanych do ich potrzeb. 

 

mBank nastawiony jest bardziej na klientów indywidualnych, chociaż w swojej ofercie posiada również rozwiązania dla przedsiębiorstw. Po połączeniu z Multibankiem rozszerzył dostępne rozwiązania na nowe grupy docelowe, między innymi klientów bardziej zamożnych.

 

W czerwcu 2013 roku mBank rozpoczął zmianę wizerunku oraz poszerzył zakres swoich usług, które były pierwszym krokiem, zmierzającym do połączenia grupy pod wspólną nazwą 25 listopada 2013 roku.

 

Wpływ zmian na klientów dawnego Multibanku

 

Zgodnie z założeniami, przebrandowanie Multibanku ma nie wpłynąć na sposób ani jakość obsługi dotychczasowych klientów. Bez zmian pozostaną również:

 

 

Zmianom uległy oraz ulegają natomiast:

 

  • logo banku, różne w zależności od oferty
  • strona serwisu transakcyjnego
  • adres oraz nazwa banku wykorzystywana w oficjalnej korespondencji oraz przelewach
  • wszystkie serwisy, udostępnione klientom Multibanku, będą oznaczone nazwą „mBank – dawny Multibank”

 

Multibank nie jest pierwszym polskim bankiem, który uległ przebrandowaniu. Zmiany na rynku finansowych są dość częste. Tak jak w pozostałych przypadkach, istnieją klienci, którzy cieszą się z przejścia do nowego banku, inni obawiają się problemów. Okażę się w przyszłości komu zmiana na mBank przyniosła korzyści.


Czytaj więcej:

Internetowy ranking polskich banków - kto wygrał? »

Bankowość elektroniczna, czyli co daje Ci konto online »

W którym banku dostaniemy najlepsze konto osobiste? »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie