Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów

SKEF po raz kolejny organizuje Mistrzostwa dla młodych przedsiębiorczych gimnazjalistów. Zapraszamy do konkursu!

Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów
Młodzi ekonomiści mogą spróbować swoich sił w nowej edycji konkursu

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej już po raz dziesiąty zaprasza młodych ludzi do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Młodych Ekonomistów. Inicjatywa skierowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych z całego kraju, którzy nie ukończyli 18-stego roku życia. 

W tym roku tematem przewodnim Mistrzostw jest "Podróż w świata finansów". Zainteresowane osoby powinny zapoznać się z regulaminem konkursu, przeczytać opowiadanie, udostępnione na stronie SKEF a następnie odpowiedzień na przygotowany zestaw pytań. Zgłoszenia można składać do dnia 26 kwietnia b.r. poprzez formularz internetowy lub wysyłając wypełniony druk wraz z odpowiedziami pocztą. 

Do wygrania ciekawy zestawy nagród, pośród których znaleźć można laptop, aparat cyfrowy oraz tablet dla trzech pierwszych miejsc a zwycięzca dodatkowo otrzyma specjalne prezenty dla swojego nauczyciela i szkoły. 

SKEF liczy na wsparcie ze strony szkół i nauczycieli w promocji Mistrzostw oraz wspieraniu uczniów w angażowaniu się w kwestie finansowe. Konkurs organizowany jest od 2006 roku i w każdej edycji skupia się na jednym temacie przewodnim, do których należy już karty płatnicze, zarządzanie budżetem domowym czy zakładanie własnej firmy. W dotychczasowych Mistrzostwach udział wzięło prawie 8300 gimnazjalistów.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie