Mobilne Wpłatomaty Banku Idea

Skorzystać z nowej usługi Idea Banku - mobilnego wpłatomatu. Wybierz bezpieczeństwo i wygodę.

Mobilne Wpłatomaty Banku Idea
Jak zamówić bezpieczny transport dla utargu?

Idea Bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców! Kolejnym krokiem po otwarciu coworkingowej przestrzeni IdeaHub, oferuje swoim klientom kolejne ułatwienie. Tym razem skorzystają przedsiębiorcy, którzy po zakończeniu obfitującego w wydarzenia dnia nie mają ochoty wędrować z torbą pełną pieniędzy domagających się wpłacenia na firmowe konto ulicami Warszawy. 

Idea Bank proponuje swoim klientom inne, pewniejsze rozwiązanie. A wszystko dzięki prostej aplikacji Mobilny Wpłatomat, współpracującej zarówno z iOS, jak i z Androidem. Od niedawna, każdy posiadacz smartfona może wezwać na konkretną godzinę i wskazany adres bankową „taksówkę”, która zapewni środkom finansowym bezpieczny transport do banku. Przedsiębiorcy mogą jednak zamówić wpłatomat również telefonicznie. Cały projekt stworzony został z pomocą doświadczonej ekipy iTaxi. Dodatkowo, masz możliwość śledzenia aktualnej pozycji mobilnego wpłatomatu na mapce. 

Wpłacenie pieniędzy do Mobilnego Wpłatomatu nie różni się prawie wcale od standardowej procedury deponowania pieniędzy. Samochody wyposażone są w specjalne urządzenie, które wygląda jak zwykły stacjonarny wpłatomat. Kierowca nie ma zatem żadnego kontaktu z przekazywanymi środkami. Wadą takiego rozwiązania jest jednak konieczność dostępu do internetu, którego nadal może brakować w niektórych rejonach miasta. W przypadku braku zasięgu, operacja zdeponowania gotówki nie może zostać zrealizowana.

Idea Bank korzysta z floty elektrycznych BMW i3s. Gwarantuje więc nie tylko wygodę, oszczędność czasu, szybkość księgowania środków na koncie klienta czy zwolnienia z jakichkolwiek opłat i prowizji, ale również dbałość o środowisko naturalne. 

Usługi Idea Banku ograniczają się na razie jedynie do Warszawy, ale, w przypadku powodzenia akcji i pozytywnego jej przyjęcie przez klientów biznesowych i indywidualnych, Idea nie wyklucza rozszerzenia zasięgu Mobilnych Wpłatomatów na kolejne miasta. 

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie