Z okazji nowego roku obniżamy oprocentowanie pożyczki o 50%
RRSO 10,56%
Sprawdź koszty kredytu

Przykład reprezentatywny dla wariantu 10 000 zł na 24 miesiące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 11 083,10 zł, oprocentowanie stałe: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 1083,10 zł (w tym: prowizja: 554,09 zł (5,25%), odsetki: 529,01 zł), 24 równe, miesięczne raty w wysokości 461,79 zł. Kalkulacja została dokonana na 30.12.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Wartość oprocentowania i prowizji jest obniżona o 50% w stosunku do standardowej oferty pożyczki. Pożyczkę na dowód mogą otrzymać osoby mające relację z Bankiem oraz uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, umowy-zlecenia lub umowy o dzieło. Aby otrzymać Pożyczkę na dowód, niezbędne jest posiadanie adresu e-mail. Szczegóły oferty w placówkach i na www.aliorbank.pl.

Zwiń

Najlepszy produkt strukturyzowany na rynku

W związku ze spadkiem stóp procentowych, coraz częściej poszukujemy alternatywnych form inwestycji. Jaki produkt strukturyzowany odznacza się obecnie na rynku?

Najlepszy produkt strukturyzowany na rynku
Inwestycje alternatywą dla nisko oprocentowanych lokat

Czym jest produkt strukturyzowany?

 

Produkt strukturyzowany jest coraz popularniejszą w Polsce formą inwestycji. Wraz ze zmniejszeniem oprocentowania lokat bankowych, klienci poszukują innych bezpiecznych form lokowania pieniędzy. Produkty strukturyzowane na rynku są bezpieczną inwestycją, gdyż zainwestowany kapitał jest całkowicie chroniony. Oznacza to, że po wygaśnięciu produktu, inwestor otrzymuje całość zainwestowanej gotówki i, w zależności od wzrostu indeksu, zarobiony procent. Ryzyko związane jest jedynie z wysokością zarobionego procentu. Oczywiście istnieją inwestycje związane z częściową lub całkowitą utratą pieniędzy, lecz tutaj skupimy się jedynie na produktach strukturyzowanych z ochroną kapitału.

 

Gdzie po produkt strukturyzowany?

 

Obecnie ciekawy produkt strukturyzowany znajdziemy w ofercie Alior Banku "światowe spółki", który możemy nabyć na dwa lata, a zapisy przyjmowane są do 20 września. Warto wspomnieć, że minimalna wartość inwestycji wynosi 3000 złotych. Inwestycja ta opiera się na notowaniu dziesięciu międzynarodowych spółek i jest powiązana z ubezpieczeniem. Niewątpliwym jej plusem jest fakt, iż po dwóch latach, wraz z jej zakończeniem, inwestor otrzyma cały kapitał oraz 80/100% zysku końcowego transakcji.

 

Dziesięć międzynarodowych spółek, o których mowa to:

 

  • GlaxoSmithKline
  • Allianz
  • Bayer
  • Deutsche Telekom
  • Diageo
  • Nestle
  • Royal Dutch Shell
  • Siemens
  • Swatch Group (Indeks)
  • Vodafone

 

Produkt strukturyzowany Alior banku wydaje się być ciekawą formą dywersyfikacji pieniędzy i najlepszym produktem tego typu obecnie na rynku. Na stronie banku przedstawione są dodatkowe informacje wraz ze scenariuszami.

 

Więcej o oszczędzaniu:

Konto oszczędnościowe czy lokata - która opcja lepsza dla mnie? »

Czym i dla kogo jest lokata terminowa? »

Uporządkuj swój budżet domowy i zacznij oszczędzać pieniądze »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie