Najtańszy kredyt gotówkowy dla Ciebie!

Najtańszy kredyt gotówkowy w zależności od wysokości potrzeb gotówkowych może przybrać kilka form. Nie zawsze jednak najtańszy będzie znaczyło, że jest on najłatwiejszym rozwiązaniem.

Najtańszy kredyt gotówkowy dla Ciebie!
Kredyt przez internet, pożyczka na PIT, a może karta kredytowa?

Klient banku może starać się o różne formy pożyczki. W zależności od gotówki jakiej będzie potrzebował, może wystąpić do banku z wnioskiem o kredyt.

 

Najtańsza karta kredytowa

 

Najtańszy kredyt gotówkowy na niewielkie kwoty i niedługi czas będzie w postaci karty kredytowej. Karta to forma linii kredytowej, którą bank przyznaje klientowi. Można z niej korzystać płacąc za dowolne usługi i towary, także przez internet. Posiadacz karty ma limit, przykładowo w banku ING do 20 tysięcy złotych, z którego może korzystać. Ponadto musi go spłacić np. do 52 dni w banku ING i jeśli zmieści się w terminie, to nie zapłaci żadnych odsetek. W większości banków za wydanie karty nie zapłacimy ani złotówki, a jeśli skorzystamy z karty daną w miesiącu daną liczbę razy, to za jej użytkowanie bank także nie pobierze żadnych opłat. Przykładowo w banku ING jeśli suma transakcji średnio na miesiąc przekroczy 200 złotych to będziemy wolni od opłat za używanie plastiku.

 

Najtańszy kredyt gotówkowy

 

Getin Bank

 

W celu ułatwienia składania wniosku kredytowego Getin bank wprowadził tzw. wniosek o kredyt na PIT. Może w Getin banku nie czeka na nas najtańszy kredyt gotówkowy, ale procedura związana z jego otrzymaniem może skłonić wielu z nas do zaciągnięcia kredytu właśnie w tym banku. Za pomocą rocznego zeznania podatkowego klient udokumentuje swoje dochody, co znacznie ułatwi procedurę pozyskania kredytu. Możemy otrzymać kredyt nawet do 150 tysięcy złotych, a bank nie pobierze żadnej prowizji od zobowiązania.  

 

BZWBK

 

Porównując standardowe oferty banków w tym miesiącu, dla kredytu przykładowo na 40 tysięcy złotych na 5 lat możemy zauważyć, że najtańszy kredyt gotówkowy otrzymamy w banku BZ WBK. Rzeczywista stopa procentowa będzie wynosiła 10,60%. Drugim najkorzystniejszym bankiem dla podanego powyżej kredytu będzie bank BNP Paribas, gdzie otrzymamy kredyt z rzeczywistą stopą procentową wynoszącą 11,08% i w Eurobanku 11,57%.

 

Millennium

 

Dla kredytów na mniejsze kwoty, przykładowo na 10 tysięcy złotych, także w banku BZ WBK otrzymamy najlepszą ofertę. Kolejny będzie już bank Millennium. Zawsze jednak najpierw powinniśmy zasięgnąć informacji w naszym banku i przekonać się, czy oferta dla stałych klientów nie będzie korzystniejsza.

 

Czytaj więcej:

Gdzie dostaniemy najtańszy kredyt gotówkowy? »

Jak znajdziemy najtańszy kredyt gotówkowy? »

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie