Z okazji nowego roku obniżamy oprocentowanie pożyczki o 50%
RRSO 10,56%
Sprawdź koszty kredytu

Przykład reprezentatywny dla wariantu 10 000 zł na 24 miesiące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 11 083,10 zł, oprocentowanie stałe: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 1083,10 zł (w tym: prowizja: 554,09 zł (5,25%), odsetki: 529,01 zł), 24 równe, miesięczne raty w wysokości 461,79 zł. Kalkulacja została dokonana na 30.12.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Wartość oprocentowania i prowizji jest obniżona o 50% w stosunku do standardowej oferty pożyczki. Pożyczkę na dowód mogą otrzymać osoby mające relację z Bankiem oraz uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, umowy-zlecenia lub umowy o dzieło. Aby otrzymać Pożyczkę na dowód, niezbędne jest posiadanie adresu e-mail. Szczegóły oferty w placówkach i na www.aliorbank.pl.

Zwiń

Nowa przeglądarka Microsoftu

Spartan, nowa przeglądarka Microsoftu, zastąpi wychodzącego z użycia Internet Explorera. Czy potężna niegdyś marka wygra nową odsłoną z silną konkurencją?

Nowa przeglądarka Microsoftu
Wycofany z rynku Internet Explorer ma już następcę

Już w połowie marca przedstawiciele amerykańskiego Microsoftu poinformowali, że zamierzają wycofać z rynku przeglądarkę Internet Explorer. Jej zastępcę, przeglądarkę Spartan, można już pobrać poprzez wpisanie Windows Update w okno wyszukiwania na pasku zadań i uruchomienie panelu aktualizacyjnego. 

Nowa przeglądarka Microsoftu jest kompatybilna z systemem Windows 10 i zawiera się w jego najnowszej aktualizacji – kompilacji 10049. Spartan oferuje użytkownikom kilka ciekawych opcji, niedostępnych w ramach współpracy z innymi popularnymi przeglądarkami internetowymi, takich jak możliwość zapisu stron w formacie pliku PDF, tworzenia listy treści, do których wrócimy później czy zapisywania własnych notatek na stronach online. 

Nowy wynalazek Microsoftu jest wciąż jeszcze dopracowywany, a niektóre z jego funkcji, nawet najbardziej podstawowych, dostępnych w innych przeglądarkach, mogą nie działać poprawnie aż do momentu wypuszczenia na rynek ostatecznej wersji przeglądarki Spartan. Wrócicie do początków surfowania po internecie czy dla Was Microsoft to jedynie Windows?

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie