Z okazji nowego roku obniżamy oprocentowanie pożyczki o 50%
RRSO 10,56%
Sprawdź koszty kredytu

Przykład reprezentatywny dla wariantu 10 000 zł na 24 miesiące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 11 083,10 zł, oprocentowanie stałe: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 1083,10 zł (w tym: prowizja: 554,09 zł (5,25%), odsetki: 529,01 zł), 24 równe, miesięczne raty w wysokości 461,79 zł. Kalkulacja została dokonana na 30.12.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Wartość oprocentowania i prowizji jest obniżona o 50% w stosunku do standardowej oferty pożyczki. Pożyczkę na dowód mogą otrzymać osoby mające relację z Bankiem oraz uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, umowy-zlecenia lub umowy o dzieło. Aby otrzymać Pożyczkę na dowód, niezbędne jest posiadanie adresu e-mail. Szczegóły oferty w placówkach i na www.aliorbank.pl.

Zwiń

Polisa L4 dla mundurowych

Polisa L4 to rowiązanie dla niezadowolnych ze zmian w przepisach mundurowych pozwalająca na uzyskiwanie 100% wynagrodzenia nawet w okresie choroby. 

Polisa L4 dla mundurowych
Jak otrzymywać pełne wynagrodzenie na L4?
  • polisa L4
  • zwolnienie chorobowe
  • służby mundurowe

Jeszcze do niedawna mundurowi korzystający ze zwolnienia lekarskiego pobierali w czasie choroby 100% wynagrodzenia. Zmieniło się to 1 czerwca bieżącego roku, gdy decyzją parlamentu wprowadzono nowelizację ustawy o funkcjonariuszach służb mundurowych. 

 

Obecnie pełna pensja przysługuje jedynie tym, których choroba jest wynikiem pełnionej służby – odniesionych w jej trakcie urazów, chorób związanych z wykonywanym zawodem, wypadków zaistniałych w drodze do lub z miejsca pełnienia służby. Wszyscy pozostali natomiast, udając się na  L4, muszą liczyć się z redukcją wynagrodzenia za okres choroby do 80%Zaoszczędzone pieniądze mają zostać przeznaczone na nagrody i zapomogi pracownicze. 


Niezadowolonym z takiego obotu sprawy wyszło naprzeciw Stowarzyszenie Forum Grup Zawodowych, których oferta, Polisa L4, przeznaczona jest specjalnie dla mundurowych. 

 

Polisa jest sposobem na obejście nowych przepisów i pozwala, za uiszczeniem comiesięcznej składki wynoszącej około 10 złotych, otrzymywać pełne wynagrodzenie nawet w okresie choroby. Polisa L4 stała się prawdziwym hitem wśród funkcjonariuszy służbu mundurowych, a jej sprzedawcy, idąc za ciosem, zapowiadają powstanie zbliżonych polis dla przedstawicieli innych zawodów.

 

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie