Z okazji nowego roku obniżamy oprocentowanie pożyczki o 50%
RRSO 10,56%
Sprawdź koszty kredytu

Przykład reprezentatywny dla wariantu 10 000 zł na 24 miesiące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 11 083,10 zł, oprocentowanie stałe: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 1083,10 zł (w tym: prowizja: 554,09 zł (5,25%), odsetki: 529,01 zł), 24 równe, miesięczne raty w wysokości 461,79 zł. Kalkulacja została dokonana na 30.12.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Wartość oprocentowania i prowizji jest obniżona o 50% w stosunku do standardowej oferty pożyczki. Pożyczkę na dowód mogą otrzymać osoby mające relację z Bankiem oraz uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, umowy-zlecenia lub umowy o dzieło. Aby otrzymać Pożyczkę na dowód, niezbędne jest posiadanie adresu e-mail. Szczegóły oferty w placówkach i na www.aliorbank.pl.

Zwiń

Kto ma największy problem z terminową spłatą długów?

Raport InfoMonitor wskazuje na przyrost wartości nieterminowo spłacanego zadłużenia i pokazuje, w jakich województwach mamy największe problemy z regulowaniem rat długów.

Kto ma największy problem z terminową spłatą długów?
Gdzie w Polsce istnieje największy dług?

Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor sporządziło oparty na danych pochodzących z Krajowego Rejestru Długów raport dotyczący kwestii spłacania bankowych zadłużeń przez Polaków. 

Zgodnie z publikacją, problemy z terminowym regulowaniem kolejnych rat długu ma około 5% kredytobiorców. W mijającym roku wypracowali oni prawie 41 miliardów złotych niespłaconych na czas zadłużeń. 

Chociaż kwota przeterminowanych długów z ubiegłego roku przekroczyła o ponad miliard złotych tę odnotowaną rok wcześniej, autorzy raportu zwracają uwagę na najwolniejszy od siedmiu lat przyrost wartości przeterminowanych zadłużeń. 

W raporcie pokuszono się również o klasyfikację zalegających ze spłatą długów kredytobiorców według miejsca zamieszkania. Okazuje się, że największe problemy z regulowaniem rat kredytowych mają Ślązacy – 7,5% kredytobiorców z województwa śląskiego zalega ze spłatą kredytu na ponad 7,6 miliarda złotych. 

Na dalszych pozycjach uplasowały się kolejno województwa: mazowieckie, dolnośląskie, wielkopolskie i pomorskie. Najmniejsze problemy z terminową spłatą długów mają natomiast mieszkańcy województwa opolskiego, podlaskiego oraz, liderującego liczbą przykładnych kredytobiorców, świętokrzyskiego. 

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie