Praca sezonowa w okresie świątecznym

Praca sezonowa w okresie świątecznym

Dorywcze zatrudnienie dostępne

Praca sezonowa w okresie zimowym to szansa na dorobienie paru groszy i poprawa nadwyrężonego budżego przedświątecznego.

Jak co roku tygodnie poprzedzające nadejście Świąt Bożego Narodzenia będą obfitowały w wysyp stanowisk dla pracowników tymczasowych.

Praca sezonowa w okresie świątecznym będzie dostępna dla ponad 25 tysięcy osób, co jest rekordowym wynikiem w Polsce jeśli chodzi o rynek tymczasowego zatrudnienia w okresie listopad-grudzień.

Tegoroczni pracownicy sezonowi liczyć będą mogli również na o 15-20% wyższe wynagrodzenie niż w podobnym czasie w ubiegłym roku – wynika z analizy Work Service S.A.

Umiejscowienie Polski na mapie Europy sprawia, że najbardziej poszukiwanymi pracownikami w tym roku są magazynierzy oraz pakowacze, a także osoby związane ze sprzedażą wielofunkcyjną, dystrybucją, obsługą akcji promocyjnych oraz kurierzy. Średnie wynagrodzenie za godzinę pracy w okresie świątecznym na stanowisku magazyniera może wynieść nawet 20 złotych brutto, podczas gdy sprzedawcy i pracownicy dystrybucji liczyć mogą na 18 złotych brutto.

Wszyscy zainteresowani podjęciem sezonowego zatrudnienia w okresie przedświątecznym powinni już teraz zacząć szukać odpowiednich ogłoszeń.