Ranking najatrakcyjniejszych pracodawców

Przygotowane w oparciu o opinie studentów i profesjonalistów zestawienie najatrakcyjniejszych pracodawców w Polsce przyznało palmę pierwszeństwa firmie Google.

Ranking najatrakcyjniejszych pracodawców
Kto zyskał sobie miano przyjaznego pracodawcy?

Firma Universum Global przygotowała zestawienie najatrakcyjniejszych pracodawców w Polsce. W rankingu przodują ci, którzy zapewniają zatrudnionym nie tylko wysokie pensje, bogaty pakiet benefitów czy nowoczesne biura, ale również pełną niespodzianek, nieschematyczną pracę.

Na pierwszym miejscu przygotowanego w oparciu o opinie studentów i profesjonalistów rankingu pracodawców uplasował się Google. Wizerunku technologicznego giganta nie zepsuły nawet ostatnie doniesienia o unikaniu przez spółkę płacenia podatków w Europie. Google został wybrany najlepszą firmą w kategoriach IT i biznes, a w kolejnych dwóch spośród siedmiu ocenianych obszarów zajął drugie miejsce (nauki humanistyczne i prawo).

Bardzo dobrą opinią wśród przebadanych cieszą się również Microsoft (oceniany wysoko szczególnie w takich kategoriach jak IT i biznes) oraz TVN, który cenią szczególnie respondenci związani z naukami humanistycznymi oraz prawem. Zapytani o najatrakcyjniejszych pracodawców zarówno studenci, jak i profesjonaliści wskazywali też na IKEA, L’Oreal oraz PLL LOT.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie