Sejmowa wyprzedaż 2015

Zainteresowanych zakupieniem używanych przedmiotów poselskich zapraszamy w dniu 16 listopada do Kancelarii Sejmu.

Sejmowa wyprzedaż 2015
Poselskie rzeczy w atrakcyjnych cenach

Kończąca się kadencja Sejmu zmotywowała kancelarię do organizacji wyprzedaży niepotrzebnych rzeczy, które do niedawna były własnością posłów albo stanowiły wyposażenie sejmowych biur lub ośrodków wypoczynkowych.

Zaplanowana na 16 listopada w siedzibie Kancelarii Sejmu wyprzedaż obejmie takie przedmioty jak żelazka czy kuchenki elektryczne, ale również łodzie wędkarskie, rowery wodne, kajaki, rowery miejskie czy wiertarki stołowe – wszystko w zachęcających cenach.

Kancelaria Sejmu uprzedza, że aby móc dokonać zakupu przedmiotów, których cena przekracza złotówkową równowartość 300 euro, konieczne będzie wniesienie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranego przedmiotu. Wyprzedaż rzeczy, o które ubiegać się będzie więcej niż jeden kupujący może natomiast rozstrzygać się na drodze licytacji. Przygotowanym należy być również na odebranie nabytego przedmiotu zaraz po zakończeniu sprzedaży.

Wyprzedaż zaplanowano na godzinę 10.00. Pełną listę rzeczy majątkowych oddanych na sprzedaż można znaleźć na stronie internetowej Kancelarii Sejmu oraz tutaj.

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie