Rodzina za granicą? Wyślij im polski prezent!

Idą święta i na pewno wielu z nas posiada za granicą rodzinę, której nie zobaczy przy świątecznym stole. Jak tanio wysłać do nich prezenty? Poznajcie bardzo ciekawy portal, który pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

Rodzina za granicą? Wyślij im polski prezent!
Poznajcie Przysyłarkę.pl – świetne narzędzie do wysyłania prezentów na granicę

Przesyłarka.pl to portal, dzięki któremu tanio i wygodnie wyszukamy najlepszych kurierów. Wszystko bez wychodzenia z domu, szybko i bez kolejek. Serwis współpracuje z najlepszymi firmami kurierskimi w kraju i za granicą.

Co ciekawe, firma oferuje przesyłki błyskawiczne, które mogą zostać odebrane nawet tego samego dnia i dostarczone do odbiorcy nawet w przeciągu 24 godzin. Na stronie serwisu znajdziemy informację, że wszystko odbywa się bez rejestracji, specjalnych umow, do tego taniej niż u bezpośrenich kurierów czy na poczcie.

Historia firmy

Jak czytamy na stronie firmy, Przesyłarka.pl powstała w 2012 roku w Wielkiej Brytanii, pośrednicząc w usługach kurierskich na trasie Wielka Brytania - Polska. Serwis szybko stał się liderem na rynku. Dostrzegając brak wysokiej jakości serwisu oferującego porównanie i zamówienie usługi kurierskiej na terenie Polski oraz z i do innych krajów Europy, w 2014 roku Przesyłarka.pl poszerzyła swoją ofertę o nowe kierunki i otworzyła siedzibę we Wrocławiu.

Polecamy przetestować ofertę, wchodząc na stronę internetową przesylarka.pl

Jak pakować przesyłki?

Poza wyszukiwarką cen i ofert, znajdziemy także opcję transportu niestandardowego, liczne opinie zadowolonych klientów oraz ciekawą sekcję Jak pakować.

Mając prezenty różnego rozmiaru, możemy posłużyć się wskazówkami, jak pakować.

  • Jak przygotować paczkę do transportu?
  • Jak przygotować bagaż lub torbę do transportu?
  • Jak przygotować opony do transportu?
  • Jak zabezpieczyć delikatne przedmioty?
  • Jak zabezpieczyć delikatny sprzęt?
  • Jak przygotować wózki dziecięce, rowery i inne?
 

Inne serwisy, które pomogą wysyłać paczkę za granicę:

 
www.kurierem.pl/
www.kurierpolska24.pl/
www.poczta-cennik.pl/
www.tanikurier.eu
www.znajdzkuriera.pl/
www.wysylajtaniej.pl/
www.taniewysylanie.pl/
www.europaczka.pl/


Uważajcie, aby wysyłane prezenty nie były łatwe do uszkodzenia. Nie ma nic gorszego od otrzymania zniszczonych podróżą upominków. Odpowiednio zapakujcie prezenty, dobrze je opiszcie i koniecznie zaopatrzcie się w potwierdzenie nadania. Pamiętajcie także o tym, aby w miarę wcześnie wysłać prezenty - tak, by trafiły przed świętami, a nie po Bożym Narodzeniu.

 

Pozostało teraz tylko czekać na informację, kiedy nasze prezenty znajdą się pod choinką!

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie