Z okazji nowego roku obniżamy oprocentowanie pożyczki o 50%
RRSO 10,56%
Sprawdź koszty kredytu

Przykład reprezentatywny dla wariantu 10 000 zł na 24 miesiące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 11 083,10 zł, oprocentowanie stałe: 4,74%, całkowity koszt kredytu: 1083,10 zł (w tym: prowizja: 554,09 zł (5,25%), odsetki: 529,01 zł), 24 równe, miesięczne raty w wysokości 461,79 zł. Kalkulacja została dokonana na 30.12.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Wartość oprocentowania i prowizji jest obniżona o 50% w stosunku do standardowej oferty pożyczki. Pożyczkę na dowód mogą otrzymać osoby mające relację z Bankiem oraz uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę, umowy-zlecenia lub umowy o dzieło. Aby otrzymać Pożyczkę na dowód, niezbędne jest posiadanie adresu e-mail. Szczegóły oferty w placówkach i na www.aliorbank.pl.

Zwiń

Polacy na dziewiątym miejscu wśród zadowolonych Europejczyków

Polacy znaleźli się na dziewiątym miejscu wśród 28 państw członkowskich w stwierdzającym poziom zadowolenia badaniu przeprowadzonym przez UE. 

Polacy na dziewiątym miejscu wśród zadowolonych Europejczyków
Polacy zadowoleni na tle innych krajów UE

Unia Europejska przeprowadziła cykl badań mających na celu zweryfikowanie poziomu zadowolenia mieszkańców poszczególnych państw Wspólnoty. Z raportu wynika, że Polacy są jednym z najbardziej usatysfakcjonowanych narodów. 

Statystyczny Polak, mierzący poziom swojego szczęścia w skali od 1 do 10, wskazuje na 7,3 punktu, co daje nam dziewiątą pozycję wśród 28 państw członkowskich i 0,2 punktu przewagi nad średnią unijną. 

Z badania wynika, że Polacy są tak samo zadowoleni jak Niemcy czy Brytyjczycy i o wiele bardziej szczęśliwi niż mieszkańcy słonecznej Grecji czy Portugalii. Najmniej satysfakcji z życia czerpią obecnie Bułgarzy

Specjaliści utożsamiają otrzymane wyniki z gospodarczą sytuacją panującą w Europie, wskazując, że najmniej szczęśliwi Europejczycy pochodzą z krajów najsilniej dotkniętych kryzysem ekonomicznym. 

Przepytani Polacy deklarujący największe odczuwane szczęście to osoby, których wiek nie przekroczył 24 lat. Poziom satysfakcji spada wprost proporcjonalnie do rosnącego wieku ankietowanych - wskazuje badanie. 

PODZIEL SIĘ

Powiązane artykuły na stronie