Partnerzy

Podając swoje dane, akceptujesz nasz Warunki Użytkowania oraz Politykę Prywatności, zgodnie z którymi możemy przekazać Twoje dane osobowe naszym Partnerom, do których należą:

Grupa eBroker, której właścicielem jest Rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), przy ul. Wolska 88, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy za numerem 0000588980; NIP: 527-27-51-88; REGON: 363096183

Wyrażam zgodę Rankomat Sp. z o. o. Sp. K. na:

1) Udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Rankomat Sp. z o.o. Sp. K. w celach związanych z przedstawieniem oferty produktów finansowych, w tym przedstawienia propozycji zawarcia umowy.

2) Przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail przez Rankomat Sp. z o.o. Sp.K. w celu marketingu towarów i usług podmiotów współpracujących z Rankomat Sp. z o.o. Sp.K.

3) Przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez Rankomat Sp. z o. o. Sp. K. oraz podmioty współpracujące z Rankomat Sp. z o. o. Sp. K. w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób.

4) Przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail oraz numeru telefonu przez Rankomat Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmioty współpracujące z Rankomat Sp. z o. o. Sp. K. w celu marketingu bezpośredniego wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.
Jeśli chcesz zostać naszym partnerem, wyślij zgłoszenie na [email protected]