Zwiń
Potrzebujesz szybkiej pożyczki gotówkowej?

Znajdź z nami najlepszą ofertę. Bez zobowiązań!

Klikając, akceptuję Politykę prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych za pomocą telefonu, sms, e-mail, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, wysyłanych przez firmę Adclick SA (będącej właścicielem portalu mojportalfinansowy.pl) oraz Partnerów.

DALEJ

Szukasz więcej rozwiązań? Sprawdź również:


  • Alior Bank
  • Lead Max
  • eBroker
  • ING Bank Śląski
  • Eurobank
  • Getin Bank

Pożyczka na nagłą potrzebę, na codzienne wydatki, w trakcie zmiany pracy, przy innym rodzaju dochodu niż umowa o pracę, czy ze względu na spóźniającą się wypłątę... Na wiosenno-weekendowy wypad za miasto, na letnie wczasy za granicą, nowy telewizor oraz na naprawę samochodu.

Uważasz, że potrzebny Ci zastrzyk gotówki na dowolny cel? Przeanalizuj swoją sytuację i wypełnij powyższy formularz, a my zadbamy o dostarczenie Ci najświeższych rozwiązań.

Minimalny okres spłaty pożyczek oferowanych przez naszych doradców to 90 dni (3 miesiące). Maksymalny okres spłaty to 108 miesięcy. Maksymalna RRSO zależy od opcji kredytu wybranej przez klienta i może wynosić od 10,56% do 1985%. Prosimy o dokładne przeanalizowanie zdolności do spłaty swoich zobowiązań finansowych przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki. 

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) do kredytu wysokości 5 300 zł wynosi 24,5%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 185,22 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu 1 885,22 zł (w tym: prowizja 934,56 zł, odsetki 950,66 zł) 34 miesięcznych rat równych w wysokości po 211,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.10.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.